top of page
Пошук

З 7 липня відкривається клас для тих, хто бажає вивчати" французьку з нуля"

Добрий день! Як ваші справи?

Останнім часом нові студенти, що зареєструвалися в нашій школі, висловили бажання вивчати французьку з нуля, тож ми вирішили відкрити такі класи для абсолютних початківців з 7 липня.

З липня у студентів, а також у школярів починаються літні канікули і ми хотіли би запропонувати тим, кому потрібно вивчати французьку мову з 7 липня щовівторка та щочетверга з 10.00 до 11.15 за французьким часом класи початкового рівня.

Викладач пан Жозеф


Для тих, хто починає з нуля, пропонуємо якомога більше дивитися та навчатися з попередніх відео


Вам буде легше стежити за уроками, якщо ви самостійно вивчите алфавіт, дні тижня, назви місяців на Youtube.

Ті, хто раніше почав вивчати французьку

допомагають тут іншим учням порадами та посиланнями на програми в Youtube.Якщо ви підготуєтесь та повторите це заздалегідь, то вивчення французької буде відрізнятися в 10 разів.Я думаю, що це психологічно важкий час, але, будь ласка ,знайдіть час і зробіть все можливе.


Щотижня по понеділках о 9.15 Ніко, середа 9.15 Ванеса будуть як і раніше вести класи з граматики, але окрім уроків граматики нам хотілось би докласти більше зусиль до вивчення вимови.


Класи з розмовної французької в діалогах,які по четвергах веде Жозеф та нерегулярні класи з покращення вимови тимчасово не будуть проводитися.


Розклад на найближчий часЩопонеділка 9:15-10:30 Початковий рівень Ніко

Щовівторка з 10:00 до 11:15, для абсолютних початківців

Жозеф

Щосереди 9:15-10:30 Початковий рівень Ванеса

Щочетверга з 10:00 до 11:15, для абсолютних початківців

Жозеф


Цей курс ідеально підходить для тих, хто хоче знову вивчати французьку мову, тож якщо у вас є час, приєднуйтесь до нас. Деталі будуть повідомлені у групі на ФБ.

704 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page