top of page
Пошук

Уроки вдосконалення вимови від пані Яско! проводитимуться нерегулярно, тож не пропустіть!

Пані Яско —викладач з Японії, яка належить до команди Ensemble en Francais і є однією із найпопулярніших викладачів нашої школи! Її уроки повністю бронюються протягом 10 хвилин після відкриття набору.


Чому вчитель з Японії дає уроки французької мови українцям???

Пані Яско почала вивчати французьку, коли була дорослою, як і Ви. Викладає французьку мову протягом останніх 12 років. Професійно займається музикою у Франції та Швейцарії протягом 22 років і стільки ж проживає у франкомовних країнах.


Стиль уроків пані Яско унікальний, ритмічний і динамічний, наче ви граєте у відеогру! Її заняття допоможуть Вам удосконалити свою вимову в ігровому темпі. Викладач надасть дієві поради з точки зору того ж іноземця, тим хто почав займатися французькою мовою в дорослому віці.


Французька вимова важка, але з уроками пані Яско Ви побачите різницю за короткий проміжок часу і всі неодмінно помітять покращення ваших здібностей, тож варто взяти участь! На уроці студенти інтенсивно тренируються у вимові, тому не забудьте приготувати воду для зволоження горла ♪


На заняттях використовуватимуться не лише тексти для покращення вимови, а й тексти повсякденних діалогів, які часто зустрічаються в реальному житті.


Через розклад викладача заняття будуть проводитися нерегулярно, але ми повідомимо вас заздалегідь про цю унікальну можливість! Тому не соромтеся приходити та покращувати свою вимову! Я з нетерпінням чекаю зустрічі з Вами на уроці.338 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page