top of page

Про Ensemble en Français

Онлайн-школа, яка розвивається зі зміною часу з точки зору студента.

тому давайте вчитися під репетитором. було важко забезпечити час «час уроку + час у дорозі до школи і назад», тому я впав у «застій» французької мови.

 

Тим часом репетитор, який на той час був боржником, сказав: «Я хотів би, щоб і студенти, і викладач могли вивчати та викладати французьку мову, залишаючись вдома», викликане тим, що вони були в інвалідному візку, тому що були кульгаві. Я вирішив створити французьку школу за допомогою безкоштовної програми для відеодзвінків Skype.

 

Завдяки Інтернету та пристрою ви можете брати багаті індивідуальні уроки від професійного вчителя французької мови в будь-який час і в будь-якій точці світу. Наш сервіс, який відповідає потребам цього глобального суспільства та сучасних людей, був прийнятий багатьма учнями французької мови, і ми змогли відзначити 12-ту річницю відкриття школи 1 лютого 2022 року.

Ensemble Ensemble і надалі підтримуватиме «реалізацію мрій» кожного учня з девізом «управління школою з точки зору учня» разом з усім інструкторським колективом.

学習する女の子たち

Чудові викладачі та вибагливі методи навчання

Приймаються на роботу тільки інструктори, які пройшли суворий скринінг

Кількість заявок від викладачів, які хочуть викладати французьку мову в ансамблях, продовжується щодня, але наразі кількість викладачів від першої заявки до дебюту надзвичайно мала, близько 2% від загальної кількості заяв.

アンサンブルアンフランセ 講師写真

Причина полягає в тому, що іспит є надзвичайно суворим, але головна причина для проведення суворого іспиту — «переконайтеся, що значуще використовуйте важливу оплату за урок та час, отриманий від учнів». У мене сильне відчуття.

 

Оскільки ви вивчатимете французьку мову в ансамблі, я б хотів, щоб ви неодмінно вдосконалювалися і залишалися задоволеними. Ми не хочемо йти на компроміс щодо всіх аспектів якості інструкторів, які нас підтримують.

Наші інструктори дебютують у 7 кроків

Наймаючи інструктора, наша школа надає найвищий пріоритет людству, а не досвіду вчителя. Незалежно від того, як довго ви працюєте вчителем або маєте багато кваліфікацій, ми не візьмемо вас на роботу, якщо ви не «незалежні, відповідальні, скромні, амбітні та докладете всіх зусиль, щоб покращити своїх учнів».

 

Коли щось навчається, «хто навчився», немає нічого важливішого. Мова, зокрема, є засобом спілкування між людьми. Незалежно від того, наскільки розвивається ШІ, ніщо не може перевершити радощі та сюрпризи людської розмови.

 

На наших уроках ви не лише вивчатимете французьку, а й поглибите своє «міжкультурне розуміння», наприклад французьку культуру та суспільство, а також спосіб мислення французів. З цією метою наша школа підкреслює людяність викладача.

Огляд документів

Skype інтерв'ю

Початковий тест (імітаційне інтерв'ю)

Вторинний тест

Співбесіда по Skype перед початком тренінгу

Переддебютне навчання (4 етапи, тривалість від 2 тижнів до 2 місяців)

Підсумковий іспит → Дебют (зазвичай 50 хвилин початок уроку)

7 кроків до дебюту як інструктора

Управління школою з точки зору учня

філософія управління ансамблем, і це спільне розуміння між представником Мікамі та колективом від початку відкриття школи. Весь канцелярський персонал ансамблю бере уроки французької мови в ансамблі як студенти французької мови. Я думаю, що я можу зрозуміти почуття студентів, тому що я фактично проходжу курс.

 

Керівництво школи, яке щодня прислухається до голосів учнів, покращує сервіси, розробляє нові функції та навчальні матеріали, планує різноманітні онлайн- та офлайн-заходи тощо. Ми працюємо над цим.

アンサンブルアンフランセ 関係者集合写真
bottom of page